Tingimused

REGISTREERUMINE TOOLSE NOORTELAAGRITESSE

Toolse Noortelaagri 6-päevase vahetuse maksumus on 250 eurot. Laagrisse registreerimine toimub kodulehe registreerimisblanketi alusel. Kui olete edastanud noortelaagrisse registreerimiseks kõik vajalikud andmed, siis on vajalik tasuda broneerimistasu 100 eurot TOOLSE OKKAD MTÜ kontole EE917700771002777576, selgitusse kindlasti märkida lapse nimi, kelle eest laagritasu tasutakse. Broneerimistasu maksmisel on lapsele laagris koht kindlustatud. Laagri eest tasumine toimub vähemalt kahes osas – esimese osana tuleb maksta broneeringutasu summas 100 eurot. Ülejäänud osa summast (150 eurot) tuleb tasuda omale sobival ajal, kuid mitte hiljem kui 14 päeva enne laagrivahetuse algust.

NB! Niikaua kuni sissemaksu (broneeringutasu) ei ole sooritatud, on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja teile kohta ei säilitata. Kokkuleppel laagrikorraldajaga on võimalus tasuda laagrituusiku eest ka sularahas laagrisse tulles ja kokkuleppe sõlmimisel tagatakse lapsele broneeritud laagrikoht.

Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel.

LASTELAAGRI KOHAST LOOBUMINE

Laagrikohast loobumine isiklikel põhjustel kuni 30 päeva enne laagrivahetuse algust – tagastatakse 50% broneerimistasust (50 eurot). Hilisemal teavitamisel broneeringutasu ei tagastata.

Laagrikohast loobumine 5-10 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 85% laagrikoha maksumusest. Laagrikohast loobumine vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 75% laagrikoha lõppmaksumusest. Haiguse tõttu, kuid ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel tagastatakse 50% laagrikoha lõppmaksumusest. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus. Ilma korrektse teavituseta laagrikohast loobumisel tagastatakse 25% laagrikoha lõppmaksumusest.

Raha ei maksta tagasi, kui laps saadetakse koju seoses laagrieeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist lapse ise ära viia.

Kui laps lahkub laagrist enne laagrivahetuse lõppu haiguse tõttu, siis tagastatakse 50% kasutamata jäänud laagripäevade maksumusest (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend).

NB! Palun anna kindlasti teada laagri korraldajale, kui lapsel esineb muid omadusi, millest kasvatajad peaksid teadlikud olema.

NB! Soovitame laagrilised puukide vastu vaktsineerida. Kui vanem/hooldaja ei pea seda vajalikuks, võtab ta vastutuse antud küsimuses enda peale.