Aktiivne suvelaager ehk nutivaba laager

Aktiivne suvelaager Toolsel ehk nutivaba laager on mõeldud noortele vanuses 7 – 16 eluaastat (9–16-aastastele noortele on meil isegi ettevõtluslaager!). Noortelaagris saab lõõgastuda mändide varjus, nautida mere lähedust ja avastada Toolse iidset linnust, mida plaanime külastada tihti.

suvelaager nutivaba laager

Nutivaba laager – mida seal siis tehakse?

Meie nutivaba laager on täis seiklusi, mis on jaotatud põnevateks teemapäevadeks. Iga päeva esimeses pooles jagame noortele teoreetilisi teadmisi erinevatel eluvaldkondadel, nt liikumine, meeskonnatöö, kunst, loodushoid. Teooria saab aga kiirelt praktiliseks, kui noored saavad oma õpitut rakendada mitmete põnevate ülesannete lahendamisel. Laagrisse tuleb meile külla ka üllatuskülalisi, kes tutvustavad noortele enda hobisid ning töövaldkondi. Saame põhjalikke teadmisi oma ala spetsialistidelt ning koostöös külalistega valmivad ka toredad praktilised töötoad.

Vahvaid elamusi pakuvad kogu laagriaja vältel meeskondlikud ülesanded, eelkõige omavaheliseks suhtlemiseks ning sõprussuhete loomiseks. Laagrimelu jätkub kuni hiliste õhtutundideni, kus ootavad ees mitmesugused meelelahutuslikud üritused: meeskonnamängud, viktoriinid, kinoõhtud, vaba lava etendused, karaoke ja disko. Kõige viimane laagriõhtu on eriti meeleolukas ning öörahu ei kehti!