Nutivaba laager

nutivaba laager

Aktiivne puhkelaager Toolsel ehk nutivaba laager on mõeldud noortele vanuses 7-16 eluaastat (väiksema vanusevahemikuga 10-16-aastastele on meil kavas ettevõtluslaager). See on mõnus puhkus mändide all, kus noored ööbivad kämpingutes, lähedal on meri ja Toolse linnus, mida vastavalt ilmale võimalikult tihti külastame.

Nutivaba laager on jaotatud teemapäevadeks. Iga päeva esimeses pooles jagame noortele teoreetilisi teadmisi erinevatel eluvaldkondadel, nt liikumine, meeskonnatöö, kunst, loodushoid. Kõikidele teoreetilistele teadmistele järgneb praktiline pool, kus noortel on võimalik kinnistada õpitud teadmisi praktiliste ülesannete näitel. Laagrisse tuleb meile külla ka üllatuskülalisi, kes tutvustavad noortele enda hobisid ning töövaldkondi. Saame põhjalikke teadmisi oma ala spetsialistidelt ning koostöös külalistega valmivad ka toredad praktilised töötoad.

Kohe esimesel päeval laagrisse tulles jagatakse noored kahte meeskonda ning kogu laagriaja vältel toimuvad mitmed meeskondlikud ülesanded, eelkõige omavaheliseks suhtlemiseks ning sõprussuhete loomiseks. Et laagrimelu ära ei kaoks, jätkuvad tegevused hiliste õhtutundideni. Soovijatel on võimalus osaleda järgmistel õhtustel üritustel: meeskonnamängud, viktoriin, kinoõhtu, vaba lava, karaoke, disko. Kõige viimane laagriõhtu on eriti meeleolukas ning öörahu ei kehti!

PÄEVAKAVA MEIE LAAGRIS:

8.30     ÄRATUS

9.00     HOMMIKUVÕIMLEMINE

9.30     HOMMIKUSÖÖK

10.30   TEOREETILISED JA PRAKTILISED TEGEVUSED

13.30   LÕUNASÖÖK

14.00   SIESTA

15.00   JÄTKUVAD TEGEVUSED

19.00   ÕHTUSÖÖK

20.00   ETTEVALMISTUS ÕHTUSEKS ÜRITUSEKS

21.00   ÕHTUNE ÜRITUS

22.15   SÄTIME MAGAMA

23.00   ÖÖRAHU