Ettevõtluslaager

Ettevõtluslaager noortele vanuses 9 – 16 toimub mõnusas Toolse Puhkekülas. Noored ööbivad kämpingutes, lähedal on meri ja Toolse linnus, mida vastavalt ilmale võimalikult tihti külastame. Aga mida ettevõtluslaager endast õigupoolest kujutab?!

ettevõtluslaager noortelaager laagrid 2024

Ettevõtluslaagris piilume koos noortega ärimaailma:
Kes on ettevõtja?
Mida tähendab ettevõtlikkus?
Kas mina saan olla ettevõtlik ja/või ettevõtja?

Saame teada, mida tähendavad eelarve ja raamatupidamine. Mängime mängu, kus iga laagrilaps saab ise olla ettevõtja, seega maksame ise palka ja makse. Loeme raha ning mängime laata. Ostame nutikaid teenuseid ja põnevaid kaupu. Aga pankrot!? Loodetavasti seda ei juhtu!

Laagris osaleja saab kogemuse ettevõtjaks olemisest. Ettevõtluslaager noortele on nagu ettevõtlusmäng, kus meeskondade kaupa avatakse kindel firma oma igakuiste sissetulekute ja väljaminekutega. Noored teevad omavahel tehinguid nii ettevõtetena kui eraisikutena ning võidab see, kes on kõige ettevõtlikum ja hoiab raha majanduses liikumas! Laagris on kasutusel „noorte tund,“ mille käigus noored ise saavad meeskondades läbi viia kogu seltskonnale just neid tegevusi, mida nemad soovivad, tehes selleks eelnevalt ettevalmistusi ja planeerides vahendeid.

Päris kindlasti ei puudu ettevõtluslaagrist tavapärane laagrimelu! Leiame aega matkamiseks ning orienteerumiseks ja loomulikult uute sõprade leidmiseks. Ettevõtluslaager noortele annab võimaluse põnevaid ideid genereerida ja neid ka ellu viia!