Aktiivne puhkelaager

Mis toimub aktiivses puhkelaagris?

Kohe esimesel päeval laagrisse tulles jagatakse noored nelja meeskonda ning kogu laagriaja vältel toimuvad mitmed meeskondlikud ülesanded, eelkõige omavaheliseks suhtlemiseks ning sõprussuhete loomiseks.

Kogu laager on jaotatud teemapäevaks, iga päeva esimeses pooles jagatakse noortele teoreetilisi teadmisi erinevatel eluvaldkondadel, nt liikumine, meeskonnatöö, kunst, loodushoid. Kõikidele teoreetilistele teadmistele järgneb praktiline pool, kus noortel on võimalik kinnistada õpitud teadmisi praktiliste ülesannete näitel.

Et laagrimelu ära ei kaoks, jätkuvad tegevused hiliste õhtutundideni. Soovijatel on võimalus osaleda järgmistel õhtustel üritustel: meeskonnamängud, viktoriin, kinoõhtu, vaba lava, karaoke, disko, galaõhtu rühmaesinemistega.

Laagrisse tuleb meile külla ka üllatuskülalisi, kes tutvustavad noortele enda hobisid ning töövaldkondi. Saame põhjalikke teoreetilisi teadmisi oma ala spetsialistidelt ning koostöös külalistega valmivad ka toredad praktilised töötoad.

Lisaks kohalikule loodusele – metsad, Toolse linnus jne, tutvume ka mõne kilomeetri kaugusel oleva ajaloolise linna – Kundaga.

PÄEVAKAVA MEIE LAAGRIS:

8.30     ÄRATUS

9.00     HOMMIKUVÕIMLEMINE

9.30     HOMMIKUSÖÖK

10.30   TEOREETILISED JA PRAKTILISED TEGEVUSED

13.30   LÕUNASÖÖK

14.00   SIESTA

15.00   JÄTKUVAD TEGEVUSED

19.00   ÕHTUSÖÖK

20.00   ETTEVALMISTUS ÕHTUSEKS ÜRITUSEKS

21.00   ÕHTUNE ÜRITUS

22.15   SÄTIME MAGAMA

23.00   ÖÖRAHU